Recenze

Simča, Karviná

Velice děkuji panu maserovi za příjemnou masáž a už se moc těším na další.

D.O. 59 let

Technika reiki na mě působí velmi dobře. Intenzivněji jsem ji cítila při osobním setkání s Renátkou. Na dálku jsem ji vnímala méně.Cítím se po nich velmi dobře, uvolněně, dodávají mi vnitřné energii.

Patrik Nivnický                                      Masáže Karviná                           Regenerační studio RELUS -5*

Jenda, 68 let, Bohumín

Nevím jestli to způsobilo Reiki,cítil jsem brnění v rukách a bolest v pravém rameni.

Pavel Ondrusz

Dnes jsem byl na masáži v Regeneračním studiu RELUS. Jsem velice spokojený, jak s masáži, tak příjemným přístupem maséra pana Luboše. Můžu všem vřele doporučit.

Martina, 38 let

Dobrý den,Reiki můžu doporučit,i když ze začátku jsem pochybovala.Nyní vím,že opak je pravdou.Pokud se budete soustředit a sklidníte se Reiki budete určitě vnímat. Překvapí Vás,jak na nemocném místě energii ucítíte.Reiki cítím na 70%.Těch 30% určitě neznamená,že v tu chvíli neléčí.

Marcel, 36 let, Orlová

Dnes jsem využil služeb masérny.

Byl to příjemný relax pro má ztuhlá záda. Díky :-)

Marcel, 36let, Orlová

Dobrý den, touto cestou bych rád vzkázal díky paní Šírové za posílání Reiki. Jako muž jsem byl vůči takovému způsobu posílání energie poměrně skeptický, ale když jsem i na tu dálku pravidelně vnímal její působení, změnil jsem názor.

Martina Belošová

Masáže Karviná

Regenerační studio RELUS - 5*

Lucie, 34let, Orlová

Dlouhodobě si nechávám posílat energii Reiki, které mi pomáhá odplavit starosti i bolest. Nedávno jsem vyzkoušela kontaktní zasílání Reiki přímo ve studiu Relus a musím poděkovat paní Renči, protože to byl úžasný zážitek, příval emocí a cítila jsem se nabitá novou energií. Určitě to stojí za vyzkoušení, doporučuji všem. A Renátce děkuji, brzy na viděnou v Relusu :-)

Iveta Vojteková

Děkuji za velice, příjemnou masáž :) Bolest povolila a moc se těším na příští týden.

Lucie, 33 let, Karviná

Dobrý den, i já bych se s Vámi chtěla podělit o mou zkušenost s Reiki.Nikdy jsem o ničem takovém neslyšela, o to víc jsem pak byla překvapená.Trpím na bolesti zad a při osobním kontaktu bylo Reiki velmi intenzivní.A ještě bych chtěla dodat, že moje maminka se několik let trápila s ostruhou na patě.Vyzkoušela různé metody léčby, které měla předepsané od lékaře a vždy se jí to vrátilo.Rozhodla se proto vyzkoušet Reiki a už druhý rok je v naprostém pořádku.Tímto bych chtěla paní Renátce moc poděkovat.
Lucie,33 let, Karviná

Lenka Ambrosová

Masáže Karviná

Regenerační studio RELUS - 4*

Kateřina Potyszová

Masáže Karviná

Regenerační studio RELUS -5*

                                      Zde můžete napsat vaši recenzi